Przeciwpyłkowe

System BioKnight

Nie zabieraj
ze sobą
pasażerów
na gapę

NOWE FILTRY KABINOWE FILTRON Z SYSTEMEM BIOKNIGHT usuwają niemal 100% bakterii i alergenów

Powietrze, które jest zasysane przez układ wentylacji pojazdu bezpośrednio znad drogi jest zanieczyszczone między innymi przez SADZE, KURZ, BAKTERIE, WIRUSY CZY PYŁKI ROŚLIN.

Za oczyszczanie powietrza, które dostaje się do kabiny pasażerskiej, odpowiedzialny jest filtr kabinowy. To właśnie on usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia, które powstają w ruchu ulicznym. Filtr kabinowy ma bezpośredni wpływ na czystość i świe -
żość powietrza, którym oddychają pasażerowie pojazdu.

 

Nowe filtry kabinowe FILTRON z systemem BIOKNIGHT nie tylko oczyszczają powietrze z cząstek stałych, ale także usuwają z niego niemal 100% bakterii i alergenów oraz zapobiegają powstawaniu alergennych pleśni i grzybów. Ma to szczególne znaczenie dla:

  • alergików,
  • dzieci,
  • osób często podróżujących samochodem.
 
System BIOKNIGHT sprzyja nie tylko ich komfortowi jazdy, lecz także zdrowiu!
 
 

SYSTEM BIOKNIGHT

Podstawą systemu BIOKNIGHT jest innowacyjna, niewidoczna ludzkim okiem powłoka antybakteryjna, zapewniająca skuteczną ochronę przed szkodliwymi alergenami. Bezwonna, bezbarwna i nietoksyczna dla ludzi powłoka systemu BIOKNIGHT działa dwufazowo.

Faza pierwsza

Pierwsza faza opiera się na działaniu nałado- wanych elektromagnetycznie długołańcuchowych cząsteczek węgla. Cząsteczki te przyciągają do siebie alergeny, a następnie niczym miecze przebijają ich ściany komórkowe.

Faza druga

Druga faza to niszczenie alergenów poprzez działanie elektromagnetyczne. Zapobiega to skutecznie ich reprodukcji.

 
 

FILTR KABINOWY
Z SYSTEMEM BIOKNIGHT

  • usuwa z powietrza niemal 100% bakterii i alergenów
  • chroni przed rozwojem pleśni i grzybów
  • usuwa nieprzyjemne zapachy
  • wpływa na komfort prowadzenia pojazdu
  • chroni układ klimatyzacji
 

DLACZEGO FILTRON?

Ponieważ to nasze filtry są montowane jako oryginalne wyposażenie w najlepszych samochodach świata. Dostarczamy filtry na pierwszy montaż do ponad 100 pojazdów, do wszystkich najbardziej znaczących producentów aut. Co więcej, te same najwyższej jakości filtry dostarczamy do sklepów i warsztatów, aby każdy kierowca miał do nich dostęp. Dziś FILTRON to synonim nie tylko wysokiej jakości, poddawanej nieustannym testom, ale i technologicznej precyzji – każdy filtr powstaje na nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.